JV Slovenija

Pomurska

Podravska

Savinjska

Koroška

Zasavska

Posavska

Primorsko-Notranjska

JV Slovenija


Šolski center Novo mesto

Šegova ulica 112, 8000 Novo mesto

Aleksandra Barič  Vovk
aleksandra.baric.vovk@sc-nm.si
07/3932-202

Vesna Pirc
vesna.pirc@sc-nm.si
07/3932-201

Pomurska


Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota

Šolsko naselje 12, 9000 Murska Sobota

Alenka Glavač Geršanov
ucnapomoc.atena@spts.si
02/5348-935

Podravska


Tehniški šolski center Maribor

Zolajeva ulica 12, 2000 Maribor

Metka Kodrin
metka.kodrin@tscmb.si
02/2295-763

Savinjska


Šolski center Celje

Pot na Lavo 22, 3000 Celje

Mateja Rajh Jager
mateja.jager@sc-celje.si
03/4285-826

Špela Kumer
spela.kumer@sc-celje.si
03/4285-866

Koroška


Šolski center Slovenj Gradec
Koroška ulica 11, 2380 Slovenj Gradec

Lidija Ajtnik
lidija.ajtnik@sc-sg.si
02/8846-509

Zasavska


Šolski center Velenje

Trg mladosti 3, 3320 Velenje

Slavko Kugler
slavko.kugler@scv.si
03/8968-279

Posavska


Šolski center Krško – Sevnica

Cesta krških žrtev 131, 8270 Krško

Aleš Avsec
ales.avsec@sc-krsko.si
07/4906-416

Primorsko-Notranjska


Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna

Tržaška cesta 36, 6230 Postojna

Petra Zalar Premrl
5ra.zalar@gmail.com
05/8501-035

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.